Отримати консультацію
Меню
Дзвонити
Готові фірми

Готові фірми

Швидко купити готове підприємство, не витрачаючи часу на стандартну процедуру реєстрації, - так, іноді має сенс вчинити саме так

Швидко купити готове підприємство, не витрачаючи час на стандартну процедуру реєстрації, - так, іноді має сенс вчинити саме так.

Напевно, вам знайоме те почуття, коли перед вами відкривається чудова бізнес-можливість, ви вже передчуваєте прийдешній успіх, нібито все складається сприятлива ... Але! Потрібно готове підприємство. Прямо зараз. А у вас його немає.

Якщо у вашій ситуації має сенс скоріше купити готове підприємство, щоб взятися за вигідний проект, вас напевно зацікавить наша пропозиція.

Зверніться до нас і станьте власником готового підприємства вже післязавтра!

Які ж саме вигоди ви отримуєте, звертаючись до нас?

    • Базове підприємство в Києві всього за 4000 гривень.

Так-так, ніякої помилки - саме ЧОТИРИ тисячі гривень. Чи не вісім, не десять, не дванадцять, як це часто буває. Ми надаємо вам офіційно зареєстроване підприємство з ПДВ всього за чотири тисячі гривень.

    • Швидкість, швидкість і ще раз швидкість.

Ніяких затягнутих процедур і бюрократичної тяганини. Ви звертаєтесь до нас, робите замовлення і протягом 1-2 днів стаєте повноправним власником абсолютно дієздатного підприємства.

    • Платіть тільки за результат.

Оплата здійснюється лише тоді, коли угода купівлі-продажу вже успішно завершена. Від вас не потрібно ніякої передоплати - досить лише рішучого наміру отримати готове підприємство вже в найближчі дні.

      • Мінімум участі з вашого боку.

Для того, щоб очолити готове підприємство, вам знадобиться виділити максимум 15 хвилин свого особистого часу на візит до нотаріуса. Всього лише пара підписів - і підприємство в вашому повному розпорядженні.

Хочете отримати готове підприємство вже післязавтра?

Ознайомитись з переліком підприємств ви можете в каталозі підприємств. Зателефонуйте за номером (073)440 36 51, (066) 365-23-87 прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію від наших фахівців!

Онлайн заявка