Отримати консультацію
Меню
Дзвонити
Реєстрація ТОВ

Реєстрація ТОВ

Хочете скоріше стати абсолютно легальним підприємцем?

Реєстрація підприємства – досить клопітка справа. І кожен підприємець береться за нього по-своєму. Ті, які намагаються економити на всьому, самостійно збирають всі необхідні документи і день за днем проводять в довгих чергах до одного із заповітних кабінетів. Більш розсудливі підприємці, бажаючи поберегти свій час і нерви, відразу ж починають шукати юридичну компанію, яка візьме на себе всі турботи по реєстрації підприємства. Якщо ви хочете зареєструвати підприємство, витративши мінімум власних зусиль, грошей і часу, наша пропозиція, напевно, доведеться вам до душі.

Зверніться до нас і ми зареєструємо ваше підприємство у найближчі три дні без будь-якої передоплати!

Які ж саме вигоди ви отримуєте, звертаючись до нас?

    • Реєстрація підприємства під ключ всього за 2 000 гривень.

Що значить "реєстрація під ключ"? Крім стандартного пакету послуг з оформлення документів , в заявлену вартість входить оплата всіх мит , а також виготовлення печатки вашого підприємства.

    • Проходження всіх інстанцій протягом трьох днів.

Звертаючись до нас зараз , ви вже через три дні отримуєте зареєстроване підприємство , повністю готове як до активної роботи на ринку , так і до будь-яких перевірок з боку державних органів.

    • Оплата виключно за результат.

Для того, щоб ми приступили до роботи над реєстрацією вашого підприємства , від вас не потрібно взагалі ніякої передоплати. Просто зробіть замовлення і оплатіть його тоді , коли процедура реєстрації вже успішно завершена.

    • Мінімум участі з вашого боку.

Складно повірити , але настільки клопіткий процес реєстрації підприємства потребують максимум півгодини вашого особистого часу - 15 хвилин у нотаріуса і 15 хвилин в банку. Всі інші роботи ми беремо на себе.

Хочете скоріше стати абсолютно легальним підприємцем?

Зателефонуйте за номером (073)440 36 51, (066) 365-23-87 прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію від наших фахівців!/b>

Онлайн заявка