Отримати консультацію
Меню
Дзвонити
Отримання будівельної ліцензії

Отримання будівельної ліцензії

Отримання будліцензії з «А2КАТ» - успішний початок Вашого бізнесу!

Будівельні ліцензії– це підтверджуючі документи про законність права ліцензіата здійснювати певний вид будівельної діяльності і взагалі вести її як таку.

За своєю суттю, така ліцензія являють собою бланк, встановленого законом стандартного формату, при чому обов'язковим додатком до якого має бути перелік тих видів робіт, якими має право займатися ліцензіат.

Юридичні, а також і фізичні особи, які мають намір вести будівельну діяльністю на території України, згідно з Постановою N1396 від 05.12.2007г. від Кабінету міністрів України, зобов'язуються проходити ліцензування і оформляти ліцензію на створення архітектурних об'єктів.

У ліцензійні умови ведення будівельної діяльності, були внесені змінені в 2010 році, згідно з наказом N392 від Міністерства регіонального розвитку та будівництва.

Види робіт які підлягають обов'язковому ліцензуванню:

  • архітектурно-проектні та інжинірингові види робіт,
  • будівництво транспортних споруд,
  • вишукувальні та будівельно-монтажні роботи,
  • розробка містобудівної документації.

Приватні підприємці (фізичні особи) чи юридичні особи, які бажають здійснити законне ліцензування своєї будівельної діяльності, в результаті чого отримати будівельну ліцензію законодавчо зобов'язуються виконати цілий ряд вимог і умов. Список відповідних вимог і умов передбачається чинним законодавством країни, це кваліфікаційні,, організаційні та технічні вимоги. Будівельні ліцензії видаються як спеціалізованим українським, так і іноземним підприємствам.

Процес отримання будівельної ліцензії:

  1. Визначення переліку будівельних робіт, які об'єкт господарської діяльності має намір здійснювати.
  2. Підготовка відомості про підприємство, а також заяви встановленого зразка на отримання будівельної ліцензії, ці документи потрібні для будівельно- архітектурної інспекції.
  3. Проходження ліцензійної комісії.

В Україні кожна юридична особа, яка займається будівельною діяльністю, може розраховувати на оформлення та подальшу видачу йому будівельної ліцензії. Така також може видаватися і фізичним особам, якщо такі за фактом і належним чином зареєстровані в податковій.

Сам процес отримання будівельної ліцензії можна визначити, як досить складний, трудомісткий і далеко не швидкий. Ми пропонуємо Вам свою професійну допомогу в цьому питанні, всі організаційні та робочі клопоти ми беремо на себе, тим самим заощадимо Ваш час, гроші і сили! Ми поважаємо Ваш час, тому обіцяємо якісний і оперативний результат.

Юридична компанія «А2КАТ» - динамічна, компетентна, професійна та кваліфікована команда юристів, яка з радістю пропонує Вам свою допомогу в оформленні будівельних ліцензій, на ті види робіт, якими Ви плануєте займатися.

З нами Ви зможете отримати будівельні ліцензії за 5 робочих днів. Вартість послуги - за домовленністю.

Довіртеся професіоналам, не втрачайте сили і час даремно, і ми Вас не підведемо! «А2КАТ» стане Вашою надійної юридичної опорою. Завдяки використанню нашою компанією тільки сучасних та інноваційних юридичних механізмів, Ви можете розраховувати на результативність наших дій. Ми відповідаємо за якість наданих послуг, адже дорожимо кожним клієнтом.

Наша місія – максимальний результат за мінімальний час і при повному дотриманні законодавства!

Онлайн заявка