Отримати консультацію
Меню
Дзвонити
Юридична адреса

Юридична адреса

Юридична адреса від «А2КАТ» - Ваш розумний вибір!

Юридична адреса – це заявлене у процесі реєстрації місцезнаходження організації. На практиці ця адреса може не збігатися з фактичним місцем знаходження. Однак, її наявність - обов'язкова вимога при здійсненні реєстрації підприємства, оскільки реєстрації «у повітрі» - неможлива! Юридична адреса вказується у всій установчій документації, саме на нього будуть надсилати адресну кореспонденцію

Реєстрація будь-якого підприємства в Україні вимагає присвоєння юридичної адреси.

Згідно з чинним законодавством України, кожній юридичній особі повинна бути присвоєна конкретна адреса.

Велика кількість підприємців воліють орендувати юридичну адресу, ніж купувати приміщення під нього.

Оренда юридичної адреси - зручна послуга, що дозволяє уникнути додаткових витрат, заощадити на покупці або оренді офісного приміщення, яке підприємству ні до чого.

Нижче наведемо варіанти, коли при реєстрації бізнесу доцільно вдатися до юридичної адреси:

 1. Найпоширеніший і загальний варіант - фірма не є власником власної нерухомості або ж періодично змушена міняти місце розташування офісного приміщення.
 2. Якщо купувати або ж знімати офіс зовсім нерентабельно. Під дану категорію підпадають невеличкі фірми, які мають малу кількість співробітників або навіть працюють без їх наявності.
 3. Якщо юридична особа знімає офіс в приміщенні державних організаціях, яким заборонено вказувати свою фактичну адресу в якості юридичної .
 4. У разі, якщо конкретне підприємство планує призупинити свою комерційну діяльність на тривалий період часу.
 5. З метою прямування інтересам бізнесу та інших .

Юридична компанія «А2КАТ» на ринку юридичних послуг здійснює діяльність з 2008 року. За роки роботи ми сформували компетентну і відповідальну команду професіоналів, ми орієнтовані на досягнення успішного результату:

 • Ми гарантуємо Вам чесну і повну юридичну консультацію.
 • Ми надамо Вам юридичні адреси з 100% поштовим обслуговуванням в будь-якому районі Києва.
 • За отриманого юридичною адресою ми даємо повний і належним чином сформований пакет документів, з ним Ви впевнено можете починати процес реєстрації Вашого бізнесу.
 • Ми гарантуємо Вам якісне і професійно налагоджене поштове обслуговування.

Важливо знати про покупку юридичної адреси у нас:звернувшись до нас, Ви отримуєте комплексне обслуговування, професійний і компетентний підхід до справи і оптимальний результат.

Зверніть увагу на те, що наші юридичні адреси:

 1. Безпечні та надійні.
 2. Якісні.
 3. Дешевше, ніж у конкурентів.

Вартість послуги - від 2 500 грн. на рік з поштовим обслуговуванням.

Завдяки постійному пошуку нових рішень, наша професійна команда використовує тільки сучасні юридичні механізми, ми готові запропонувати Вам якісне, результативне та оперативне вирішення питання. А доступна ціна наших послуг стане для Вас приємним доповненням, адже економія - важливе ланка в будь-якому бізнесі.

Компанія «А2КАТ» - Ваш порядний і професійний партнер у вирішенні будь-яких юридичних питань!

Онлайн заявка