Отримати консультацію
Меню
Дзвонити
Експрес ліквідація

Експрес ліквідація

Хочете за три дні позбутися проблемного підприємства?

Діяльність підприємця схожа на азартну гру. Поки супроводжує ринкова удача , справи йдуть добре , але в будь-який момент може статися так , що краще рішення - вийти з ігрового столу, причому якомога швидше.

Серйозні труднощі при роботі з контрагентами. Вкрай неприємні розклади у взаємодії з державнимиорганами. Постійна загроза перевірок з боку податкової служби. Все це - ознаки того, що вам варто ліквідувати своє підприємство в найкоротші терміни. Інакше наслідки зволікання можуть виявитися плачевними.

Якщо ви й справді опинилися в непростій ситуації, з нашою послугою експрес - ліквідації підприємства ви зможете швидко позбутися від зайвого головного болю.

Зверніться до нас і ми ліквідуємо ваше підприємство у найближчі три дні!

Які ж саме вигоди ви отримуєте, звертаючись до нас?

    • Експрес-ліквідація підприємства всього за 7 000 гривень.

Ніяких прихованих комісій і доплат. У заявлену вартість входять абсолютно всі роботи з ліквідації вашого підприємства. Єдине, що оплачується окремо, - нотаріальні послуги ( 300-400 гривень).

    • Максимально стислі терміни - до трьох днів.

Якщо ви всерйоз задумалися про необхідність ліквідації свого підприємства, діяти потрібно максимально швидко, не відкладаючи вирішення питання в довгий ящик. Ми забезпечуємо вам результат протягом трьох днів.

    • Гарантія результату з частковою передоплатою.

Від вас не потрібно внесення 100 %-ної передоплати. Половину вартості ви оплачуєте після відвідування нотаріуса, а другу половину - тільки після того, як ми вже успішно ліквідували ваше підприємство.

    • Мінімум участі з вашого боку.

15 хвилин у нотаріуса - весь ваш внесок в процес. Коли ми беремо на себе всі роботи по експрес - ліквідації вашого підприємства, ви можете спокійно роздумувати над новими прибутковими проектами.

Хочете за три дні позбутися проблемного підприємства?

Зателефонуйте за номером (073)440 36 51, (066) 365-23-87 прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію від наших фахівців!

Онлайн заявка