Отримати консультацію
Меню
Дзвонити
Реєстрація права власності

Реєстрація права власності

Оформлення (реєстрація) права власності на квартиру з «А2КАТ» - швидко, вигідно і надійно!

Реєстрація права власності на квартиру – без сумнівів, є важливим етапом для кожного. Належним чином оформленне право власності - законний доказ того, що будинок або квартира належить людині, на чиє ім'я це право зареєстровано.

Позитивні моменти від отримання нерухомості у власність:

 • Власник отримує законне право розпоряджатися квартирою. Він може сам проживати в ній, здавати в оренду, продавати і здійснювати будь-які інші маніпуляції зі своєю власністю. При чому, держава зобов'язується надати власнику аналогічне житло в разі знесення будинку.
 • Житло, яке знаходиться в законній власності, і було придбано до укладення шлюбних відносин, не підлягає розподілу між чоловіком і дружиною при офіційному розлученні, тому що не підпадає під категорію спільного майна подружжя.
 • Процес примусового виселення власника з його житла досить складний. Навіть при наявності відповідного рішення суду, наприклад при наявності великої суми заборгованості, за надані комунальні послуги. Фактично таке виселення - клопітка справа для держави, виселити власника за вищеописаною причини відповідно до закону можуть, тільки в тому випадку, якщо у нього є інше житло.
 • Житло, що перебуває у власності автоматично переходить до спадкоємців, після смерті власника, при чому, не має значення, чи були вони прописані в цьому житлі чи ні.

Кожен власник нерухомого майна при здійсненні законного закріплення за собою права власності, повинен пройти через процес фіксації та обліку такого об'єкта, згідно із Законодавством України. Для отримання права на нерухоме майно, оформлення прав власності є необхідною умовою.

На сьогоднішній день, перший і останній крок в процесі отримання документації, яка є законним підтвердженням права власності на квартиру, необхідно пройти в державних органах БТІ – Бюро технічної інвентаризації. Права власності підтверджуються шляхом внесення до єдиного Державного реєстру відповідного запису.

Пересічному українцеві не так-то просто розібратися з тонкощами оформлення права власності на придбану квартиру, ця процедура викликає масу питань. Тому, ми пропонуємо Вам кваліфіковану і компетентну допомогу в такому нелегкому процесі, як оформлення права власності на квартиру.

Переваги, які Ви отримуєте, звертаючись до нас:

  • З юридичною компанією «А2КАТ» Ви гарантовано отримаєте правдиву, комплексну і повну консультацію по всім питань, які стосуються справи.
  • Професійний і сучасний підхід до виконання послуг.
  • Ви заощадите свої гроші, адже навіть в умовах безперервної конкуренції на сьогоднішньому ринку юридичних послуг, ми завоювали довіру і любов наших клієнтів. Наші ціни демократичні і доступні, а до того ж якість послуг, що надаються цілком окупає ціну. Ми дорожимо своєю репутацією і акумулюємо максимум професійних зусиль на досягненні оптимального результату.
  • Ви заощадите свій час, адже ми працюємо оперативно, замовлену послугу Ви отримаєте в належному вигляді і в обумовлений термін.
  • Ми з належною відповідальністю ставимося до кожного замовлення, що служить вірною гарантією того, що Ви отримаєте те, за що заплатили, адже наші принципи роботи - чіткість і порядність!

Оформлення (реєстрація) права власності на квартиру чи іншу нерухомість з «А2КАТ» займає від 1 до 14 днів (в залежності від Ваших вимог). 

Вартість послуги– 1500 грн., Якщо Вас цікавить оформлення в стислі терміни - вартість договірна!

Якщо Вам потрібно оформити право власності на квартиру, сміливо звертайтеся до нас, ми вирішимо це завдання швидко, якісно і за доступну ціну.

Будемо щасливі, бачити Вас в числі наших клієнтів, ми завжди до Ваших послуг!

Онлайн заявка