Отримати консультацію
Меню
Дзвонити
Юридична адреса для підприємства

Юридична адреса для підприємства

13 травня 2016
Юридична адреса для підприємства

Ми пропонуємо купити юридичну адресу від власника, що має підтвердження. Гарантуємо широкий спектр пропозицій і надійність співпраці. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у відсутності проблем з ДПІ, при відкритті банківського рахунку і з іншими державними інстанціями.

Надання юридичної адреси з підтвердженням.

Купівля юридичної адреси з підтвердженням означає , що орендодавець в відсутність генерального директора організації на підставі договору оренди юридичної адреси зможе підтвердити розташування даної фірми за вказаною адресою. Це зручний і ефективний механізм , часто використовуваний в бізнесі.

Співпрацюючи з нами, Ви купуєте реально існуючий юр адресу і пакет документів, що є підтвердженням вашого договору з власником приміщення. Очевидна вигода полягає в тому, що згодом у вас не повинно виникнути проблем при взаємодії з податковими органами. Такими неприємностями, виникаючими, якщо купити юридичну адресу для реєстрації ТОВ у ненадійних осіб, можуть бути, зокрема , штрафи і підвищена увага до бізнесу з боку всіляких інстанцій і навіть відмова від реєстрації Вашої компанії.

Юридична адреса у Києві для реєстрації ТОВ від компанії «А2КАТ»

Реєстрація юридичної особи являє собою досить складний і тривалий процес. Співпрацюючи з нами, ви не тільки оперативно вирішуєте будь-які виникли проблеми, але й отримуєте цілий ряд незаперечних переваг:

  • Широкий асортимент юридичних адрес. Нашою основною спеціалізацією є продаж юр адреси для реєстрації ТОВ та організацій інших правових форм . Велика частина пропонованих клієнтам приміщень є нашою власністю . Офіси розташовані в самих різних частинах столиці - ви зможете вибрати той , що підходить саме вам.
  • Розумні ціни. Вартість послуг відповідає якості їх виконання. Клієнти, що звернулися до нас, можуть бути впевнені в гарантії реєстрації своєї компанії, наявності всіх необхідних документів.Купуючи юридичну адресудля реєстрації в нашій компанії, Ви позбавите себе від проблем з ДПІ.
  • Індивідуальний підхід. Укладаючи угоду, ми враховуємо думку обох сторін. Дотримуючись інтересів клієнтів, допомагаємо їм у виборі, консультуємо по всіх виниклих питань. Багато звернулися згодом стають постійними замовниками, рекомендують нас друзям і колегам по бізнесу.
  • Безпека угоди. Одна з головних особливостей роботи компанії полягає в тому, що оренда юридичної адреси здійснюється з підтвердженням від власника. Відсутність посередників гарантує не тільки прийнятну вартість операції, але і її безпеку.
  • Широкий спектр додаткових послуг. Це секретарське і поштове обслуговування, внесення змін до договору оренди, надання робочого місця на період перевірки. Ми завжди раді надати кваліфіковану допомогу тим, кому вона дійсно потрібна. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на комплексне задоволення своїх ділових потреб.

Юридичні адреси організацій – оператино і надійно!

Одне з головних переваг співпраці з нами – оперативність обробки замовлень. Десятирічний досвід успішної роботи дозволяє компанії реалізовувати поставлені завдання швидко і ефективно. Беручи до уваги зміни законодавства і регламентів, ми постійно коректуємо стандартний пакет документації, необхідний клієнту при зверненні в державні органи. Висока кваліфікація і накопичений досвід грають ключову роль в успішному вирішенні поставлених завдань.

Купити юридичну адресу в Києві компанії "А2КАТ ", це означає успішно зареєструвати ТОВ, ЗАТ і організацію будь-який інший правової форми, а згодом без праці проходити податкові перевірки.

Вартість юридичної адреси 1800грн. на рік з поштовим обслуговуванням!

Потрібен юридична адреса? Отримайте більш детальну інформацію, зв'язавшись з нами за телефонами (044) 331 28 81. Наші фахівці завжди готові відповісти на будь-які ваші запитання. Телефонуйте - будемо раді допомогти!

Юридична компанія A2KAT