Отримати консультацію
Меню
Дзвонити
Затверджено зміни до Порядку подання фінансової звітності

Затверджено зміни до Порядку подання фінансової звітності

7 серпня 2018
Затверджено зміни до Порядку подання фінансової звітності

          Постановою Кабінету Міністрів України № 547 від 11.07.2018 року внесено зміни до Порядку подання фінансової звітності.

          Так, зазначеним документом доповнено перелік підприємств, які подають звітність за міжнародними стандартами.

          Внесеними змінами Порядок приведено у відповідність до вимог окремих положень закону.

          Зазначаємо,  що до Закону "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність" включено основні положення Директиви ЄС про річну, консолідовану і пов'язану звітність певних типів підприємств, яка затвердила нові умови подання звітності, а також новий порядок оцінки певних видів активів і зобов'язань, доходів і витрат.

           У зв'язку з цим виникла необхідність внести зміни до порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.11.2000 року.

           Згідно з прийнятими змінами, доповнено перелік підприємств, які складають фінансову звітність за міжнародними стандартами.              Також зміни стосуються подання звітності, складеної на основі таксономії в єдиному електронному форматі; подання окремими категоріями підприємств разом з фінансовою звітністю звіту про управління та звіту про платежі на користь держави; оприлюднення фінансової звітності у відповідності з вимогами, встановленими законом; подання консолідованої фінансової звітності.

           Із змінами, внесеними до Порядку можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Верховної Ради України за наступним посиланням: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/419-2000-%D0%BF

Юридична компанія A2KAT