Отримати консультацію
Меню
Дзвонити
З чого почати бізнес в Києві?

З чого почати бізнес в Києві?

21 січня 2017
З чого почати бізнес в Києві?

Роздумуючи над своїми ідеями, кожен починаючий підприємець, знаходяться в пошуку, піднімає тонну літератури, читає і шукає ключову думку успіхів відомих бізнесменів, яка допоможе перевернути світ з ніг на голову, стати шанованою і успішною людиною.

Але слідуючи статистикою, як говорити, найкраще приходить, коли його не чекаєш.

Ми пропонуємо вам придбати готовий бізнес у нас для здійснення своїх бізнес-ідей.

При покупці готового бізнесу в Києві багато підприємців припускаються помилок, наведемо їх приклади. По-перше, це фальстарт - неправильний початок і, по-друге, відтягування остаточної угоди з приводу новоспеченого проекту.

У першому випадку ми маємо на увазі, коли власники готової фірми накручують ціну для неї, по суті, через нічого, аби нажитися на вашій недосвідчений. Наведемо приклад, підприємець вирішив продати компанію з великими оборотами, без штрафів у зв'язку з переїздом. Реальна ціна 1 млн. Гривень, але дана компанія була оцінена ним у 2 млн. грн. В результаті моніторингу та пошуку покупці розуміють, що ціна як не як, завищена, компанію ніхто не купує. Проходить час, потрібні гроші і підприємець знижує ціну. Але покупців все одно немає, тому що деякі захочуть почекати на наступне зниження цін, а інші вирішать, що компанія знаходиться в збитках.

У другому, відтягування остаточної угоди купівлі готового бізнесу.

Це найчастіше буває в разі, поступового підвищення ціни на компанію, наявність декількох клієнтів. І в такій ситуації вона втрачає до себе інтерес з боку покупців.

Наша фірма «А2КАТ» вбереже вас від безлічі проблем при покупці готової компанії в Києві. Будьте впевнені, Ви НЕ зіткнетеся:

  • з прихованими боргами;
  • якщо компанія має свідоцтво ПДВ, то це так і є дійсно;
  • проблеми з раніше працюючим персоналом або старими засновниками;
  • конкуренцією;
  • територіальними проблемами.

За багато років наш колектив добре себе зарекомендував на ринку в Києві та придбав клієнтську базу, яка задоволена якістю наших послуг. Ми провели безліч успішних угод з питань покупки або продажу бізнесу в Києві.

Ознайомитися з переліком фірм і цінами Ви можете в нашому каталозі підприємств. Ще у нас ви зможете замовити штамп або печатку будь-якої складності, повний перелік продукції на сайті stamper.com.ua.

Оцініть і Ви переваги співпраці з нами!

Юридична компанія A2KAT