Отримати консультацію
Меню
Дзвонити
Продаж діючих підприємств з ПДВ

Продаж діючих підприємств з ПДВ

14 травня 2016
Продаж діючих підприємств з ПДВ

Компанія«А2КАТ» надає послугупродаж готових фірм, метою якої є допомога підприємцям, які вирішили розширити сферу впливу, спробувати себе в нових напрямках. Продаж готових фірм користується популярністю, яка неухильно зростає, з багатьох причин. Основним фактором попиту на пропозицію«продам готову фірму в Україні»є бажання почати бізнес, не витрачаючи час і нерви на тривалий процес реєстрації, оформлення пакету документів, а також подальші процеси, пов'язані зі становленням фірми.

Продаж готових фірм у Києвіі по всій Україні дозволяє відразу ж приступити до ведення справ, маючи штат, укомплектований фахівцями, виробничу базу, що істотно спрощує підприємницьку діяльність. Покупка готової фірми дозволяє взяти участь у тендері, для якого володіння підприємством є однією з умов, заявити про себе, як про успішного бізнесмена, у більш широких колах. Причин, за якими пропозиції продам готову фірму в Києві зустрічаються все частіше, також достатньо. В основному, таке бажання виникає, якщо власник планує вкласти інвестиції в інший напрямок.

Частою причиною, що змушує прийняти рішення «продам готову фірму», є небажання продовжувати діяльність як бізнесмена. Якими б не були причини для пропозицій «продам готову фірму», Але слід пам'ятати, що продаж готових фірм повиннен відбуватися з дотриманням певних нюансів і знанням правил цього процесса. Оскільки продаж фірми складається з кількох етапів, має ряд «підводних каменів», про які відомо тільки фахівцям, довірити цю складну роботу найкраще команді, в якої за кожен етап відповідає конкретний відділ. Комплексний підхід для роботи з купівлі фірмипідходить найкраще, оскільки одній людині просто не під силу охопити всі процеси.

Продаж готових фірмв Україні є нашою спеціалізацією, ми працюємо в цій сфері дуже давно, маємо великий досвід продажу фірм різних форм власності, в тому числі ТОВ, і компаній, яким присвоєно свідоцтво платника ПДВ.

Ознайомитись з переліком фірм та цінами Ви можете у каталозі компаній

Юридична компанія A2KAT