Отримати консультацію
Меню
Дзвонити
Купити ТОВ з ПДВ

Купити ТОВ з ПДВ

21 січня 2017
Купити ТОВ з ПДВ

Почати власний бізнес легко і просто. Досить мати кілька перспективних ідей, стартовий капітал і зробити перший крок – зареєструвати підприємство. Реєстрація підприємства, як правило, займає не більше 3-х робочих днів.

Залишається зробити наступний крок – замовити друк, відкрити рахунок у банку, укласти контракти з постачальниками і покупцями, провести обороти по рахунку на суму мінімум 1,0 млн. грн. і після цього подати пакет документів до податкової інспекції для отримання свідоцтва платника ПДВ, яке стане дійсним з першого числа наступного місяця. Згідно чинного законодавства, з початку 2015 року компанія може отримати свідоцтво платника ПДВ тільки за умови проведення оборотів за поточним рахунком на суму не менше 1,0 млн. Грн.

Ми радимо Вам набагато спростити зазначену процедуру і купити готову компанію з ПДВ. Оформлення продажу підприємства ми робимо протягом одного дня. Все що потрібно – вибрати в нашому каталозі готових компаній з ПДВ відповідну для Вас фірму і зробити замовлення. Переоформлення установчих документів в державних органах займає не більше одного дня. У підсумку, за кілька днів Ви отримуєте пакет документів на готове підприємство з ПДВ.

Маючи величезний досвід, ми допоможемо готову компанію з оборотами і без. У нашому каталозі є величезний вибір компаній з ПДВ і без в різних районах Києва та Київської області до діючих відкритими рахунками в банках.

Сучасний бізнес диктує свої умови гри. В умовах жорсткої конкуренції часто доводиться створювати додаткові фірми для диверсифікації ризиків. Тому, вибираючи тієї чи інший вид діяльності, кожен бізнесмен намагається диференціювати свій напрямок.

Ми допоможемо Вам отримати акредитацію на митниці і вирішимо безліч інших питань.

Юридична компанія A2KAT